Skip to main content
©  Photo:

Assens Handelsstandsforening - butikker i Assens

Se alle medlemmer af Assens Handelsstandforening her

Medlemsliste 

Opdateret 7. oktober 2021

______________________

Arena Assens Tlf: 64711820 arena-assens.dk
Assens Apotek Tlf: 64711035 apotek.dk
Assens Bageri Tlf: 64715303 www.facebook.com/assensbageri2/?fref=ts
Assens Bowling Center Tlf: 64715707 www.assensbowling.dk
Assens Murer- og Entreprenørfirma Tlf: 64711609 pallejohansen.dk
Bedre Reklame
Blomsterværkstedet Tlf: 64714747 www.facebook.com/Blomsterværkstedet-Assens-1546549985561454/?fref=ts
Butik Lotte Tlf: 21600655 www.butiklotte.dk
Butik Papillon Tlf: 26440027 www.butikpapillon.dk
Butik Tut Tlf: 23720179 www.butiktut.dk
Danbolig Tlf: 70157171 www.danbolig.dk
Danrevi Assens Tlf: 64711688 danrevi.dk/da-DK/MEDLEMMER/Assens.aspx
Dansk Røde Kors Tlf: 64771619 www.rodekors.dk
Danske Bank Tlf: 45125070 danskebank.dk
Deslers Grafisk Hus Tlf: 64714809 deslers.dk
Din Tøjmand Tlf: 64711095 dintojmand.dk
EDC Assens Tlf: 64713450 edc.dk
Flügger Farver Tlf: 64711875 flugger.dk
Frederik IX Tlf: 64713130 frederik9.dk
Fri BikeShop Tlf: 64714510 fribikeshop.dk
Fruens Hus Tlf: 64711005 fruenshus.dk
Fynske Bank Tlf: 63715050 fynskebank.dk
Guldsmed Fru Larsen Tlf: 64712583 www.guldsmedfrularsen.dk
Gustav Christensen Automobiler Tlf: 64711678 gcauto.dk
Havnegrillen Tlf: 64712043 havnegrillen-assens.dk
Hyggeli Tlf: 27886400 facebook.com/Hyggeli-619667388217297/?fref=ts
Imerco Assens Tlf: 64712371 imerco.dk
Intersport Assens Tlf: 64712811 intersport.dk
JP El & Data Tlf: 64711414 jp-assens.dk
KP-Mode Tlf: 64712181 www.facebook.com/KP-Mode-418892021599092/
LokalAvisen Assens Tlf: 64455454 laa.dk
LokalForsikring G/S Tlf: 23105168 lokal.dk
Mad Med Mere Tlf: 64711058 madmedmere.dk
Matas Assens Tlf: 64711064 matas.dk
Museum Vestfyn Tlf: 64713190 museumvestfyn.dk
Nordea Tlf: 64712212 nordea.dk
Ny Form Assens Tlf: 64741084 www.ny-form.com/nyform-assens
Nybolig Assens Tlf: 64714300 nybolig.dk
O’neill’s Irish Pub Tlf: 64713178 facebook.com/ONeills-Irish-Pub-1493729890869388/?fref=ts
Optik Rahr Tlf: 64713200 optikrahr.dk
Østerhaabs Auto Tlf: 64711700 www.oesterhaabs-auto.dk/
Pigernes Strøgbutik Tlf: 51852004 strøgbutikken.dk
Rema 1000 Tlf: 63745035 rema1000.dk
Salon Aparte Tlf: 64715251 facebook.com/Salon-Aparte-1499794527011465/?fref=ts
Schreiners Bog & Idé Tlf: 64712393 bog-ide.dk
Shoes by Pharao Tlf: 61781441 facebook.com/Shoes-by-Pharao-1689793824669477/
Skænkestuen Tlf: 26711751
Skoringen Assens Tlf: 62264340 skoringen.dk
Sparekassen Sjælland-Fyn Tlf: 59481111 spks.dk
Sportigan Klub & Erhverv Assens Tlf: 64771818 facebook.com/Sportigan-Klub-Erhverv-Assens-145564165625946/
Superbrugsen Assens Tlf: 64431300 superbrugsen.dk
Tæppeladen Tlf: 64715019 taeppeladen.dk
Tobaksgaarden Tlf: 63745511 tobaksgaarden.dk
Totalbanken Tlf: 63457000 totalbanken.dk
Tøjeksperten Tlf: 72349048 toejeksperten.dk
USO Tlf: 64711800 uso-fredericia.dk
Vang & Karlskov Tlf: 22183250 vangogkarlskov.dk
Vestfyns Tømrerforretning Tlf: 64711909 vtf.dk
Vestmark A/S Tlf: 64792323 vestmark.dk
Vinspecialisten Tlf: 64711163 vinspecialisten.dk
Wunderwear by Silkestrømpen Tlf: 64715373 dinlingeriexpert.dk/silkestrompen/

 

Share your experiences: